Site Hakkında

Gezginlerin Ruhunu Hissedin!! Savage And Free neden var? Neden sizler için gezgin yazıları, röportajları, kamp ve seyahat yazıları paylaşıyoruz?

Merhaba! Burayı kurmaktaki asıl amacım, insanların gezginlerin yaşantılarını, yaptıklarını ve nasıl gezdiklerini görmesidir. Neden mi? Belki içinizde var olan gezme isteğini ateşlerim ve o koltuktan kalkar, çantanı hazırlar ve yola koyulursun. Yarın işe gideceğim, yine trafik çilesi, üzerime yeni kıyafetler almam lazım gibi dertlerin olmadan yarını düşünmeden belki sen de yollara koyulursun diye. Neden gezdiklerini anlarsın belki diye. Ya da olmadı mı? Ben bunu yapamam mı dedin? Peki o zaman.. En azından seni hafta sonları ya da tatillerde bir ormana, bir kampa, bir yürüyüşe sürüklerim belki? En azından doğanın verdiği huzuru, mutluluğu rahatlığı hissedersin ve biraz da olsa şehrin yorgunluğundan uzaklaştırmış ve mutlu etmiş olurum seni? Neden olmasın 🙂

Bu sitede ne gibi yazılar mı olacak?

Dünya’yı parasız ya da az parayla gezmeye çalışan gezginler hakkında yazılar ve röportajlar!

Kamp ve macera noktaları hakkında yazılar(en azından haftasonları kaçamakları için).

Diğer sitelerden farklı kültür gezileri olacak. Nasıl mı? Örneğin size Paris’te Eyfel Kulesi’ni değil de; ara sokakta kalmış güzellikleri, küçük kafeleri, güzel hostelleri anlatmaya çalışacağım. Kısacası turist gözüyle değil gezgin gözüyle yazmaya çalışacağım.

Savage And Free